mgr Martyna Kukawska

Sympatyczna położna w grodzisku mazowieckim
Specjalizacja

Położna, Certyfikowany Doradca Laktacyjny, Psycholog

Cennik

Porada laktacyjna dla mamy i dziecka pierwszorazowa – do 2 godz. 250zł
Porada laktacyjna dla mamy i dziecka kolejna – do 1,5 godz. 200zł
Porada laktacyjna w ciąży- do 1,5 godz. 170zł
Porada laktacyjna bez dziecka (w trudnych położniczych sytuacjach-martwy poród, przedwczesny poród, poronienie, adopcja, indukcja laktacji) – do 1,5 godz. 170zł

Godziny przyjęć

Środy
10:00 – 16:00

Poznaj specjalistę

Nazywam się Martyna Kukawska. Jestem położną, certyfikowanym doradcą laktacyjnym oraz psychologiem z Grodziska Mazowieckiego. Opiekuję się mamami i ich dziećmi z czułością i zaangażowaniem w czasie ciąży, porodu, połogu oraz wczesnego macierzyństwa.

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Położnictwo na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz studia magisterskie na kierunku Psychologia w Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania w Warszawie (obecnie Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Warszawie). Dyplom położnej uzyskałam w 2010 roku.

Ukończyłam kursy laktacyjne, w tym „Problemy w laktacji” na poziomie rozszerzonym. Jestem Certyfikowanym Doradcą laktacyjnym (CDL) – mój certyfikat ma nr rej. CNoL 313/2019/CDL i jest ważny do 7 czerwca 2026 roku.

Ukończyłam kurs kwalifikacyjny „Pielęgniarstwo rodzinne dla położnych” wraz z obowiązkowymi kursami z zakresu resuscytacji krążeniowo-oddechowej dorosłego i noworodka. Oprócz tego ukończyłam kurs dokształcający „Prowadzenie ciąży przez położną”. Od grudnia 2019 roku samodzielnie ordynuję oraz kontynuuję recepty zgodnie z uprawnieniami dla położnych. Moim odkryciem jest otulanie kobiet po porodzie, którego nauczyłam się na warsztatach u położnej Volhy Kuśmierskiej.

Dotychczas zdobyłam doświadczenie w pracy w szpitalu w gabinecie zabiegowym, na oddziale ginekologii, na oddziale położniczym, w poradni ginekologiczno-położniczej. Od kilku lat, od kiedy jestem mamą głównie udzielam porad laktacyjnych. Ogromną wartością dla mnie jest żywienie dzieci mlekiem matki i robię absolutnie wszystko, żeby pomóc kobietom osiągnąć ten cel.

Od czerwca 2020 roku pracuję na stanowisku psychologa w Powiatowym Szpitalu w Pruszkowie.

Jestem członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Położnych Rodzinnych oraz Polskiego Towarzystwa Konsultantów i Doradców Laktacyjnych.

Prywatnie, zmagam się z codziennością łączenia życia rodzinnego i zawodowego. Jestem mamą 3 dziewczynek. Każde z moich dzieci karmiłam (i nadal karmię) długo piersią.

Primula Clinic Sp. z o. o.
Przychodnia Lekarska w Grodzisku Mazowieckim 

Żyrardowska 31,
05-825
Grodzisk Mazowiecki

NIP 5291830311,
KRS:0000833626,
REGON:385781507
mbank: 70 1140 2017 0000 4402 0906 8307

Kontakt

Zostaw swój adres e-mail

Będziemy wdzięczni za pozostawienie adresu email, umożliwi nam to szybki kontakt i udzielenie szybkich odpowiedzi na niezbyt skomplikowane zapytania