O nas

Przychodnia lekarska w Grodzisku Mazowieckim

PRIMULA CLINIC to przychodnia lekarska w Grodzisku Mazowieckim oferująca Państwu szeroki zakres profesjonalnych usług medycznych. Nasi wysoko wykwalifikowani i doświadczeni Specjaliści nieustannie doskonalą swoje umiejętności i wiedzę medyczną po to aby zapewnić Państwu najwyższej jakości opiekę i udzielać rzetelnych odpowiedzi na wszystkie pytania. Doskonale rozumiemy jak ważna jest nie tylko profesjonalna opieka medyczna, ale również dobra relacja pomiędzy Pacjentem i Specjalistą. Z tego powodu od początku istnienia PRIMULA CLINIC dokładamy wszelkich starań by wizyta w naszej przychodni była dla Państwa satysfakcjonująca i przyjemna.

 

Poradnia lekarska w Grodzisku Mazowieckim Primula

W ramach przychodni lekarskiej w Grodzisku Mazowieckim funkcjonują m.in.: Poradnia Internistyczna, Poradnia Kardiologiczna, Poradnia Laktacyjna, Poradnia Logopedyczna, Poradnia Pediatryczna, Poradnia Dietetyczna, Poradnia Rehabilitacyjna, Poradnia Chirurgiczna, Poradnia Pulmonologiczna, Poradnia Reumatologiczna, Poradnia Urologiczna, Poradnia ginekologiczno-położnicza, Poradnia Neurologiczna, Pracownia echokardiograficzna, Pracownia Badań Bezdechu Sennego oraz Pracownia Badań Naczyniowych.

 

Przychodnia Primula Clinic – Grodzisk Mazowiecki i okolice

Przychodnia lekarska PRIMULA CLINIC w Grodzisku Mazowieckim to najbliższa i najlepiej wyspecjalizowana placówka na południowy-zachód od Warszawy, oferująca kompleksową obsługę medyczną oraz ciesząca się zaufaniem Pacjentów m.in. z miejscowości takich jak: Grodzisk Mazowiecki, Pruszków, Piastów, Żyrardów, Nadarzyn, Brwinów, Błonie, Milanówek, Mszczonów, Podkowa Leśna, Otrębusy, Komorów i innych.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą przychodni PRIMULA CLINIC oraz do zadawania pytań i zgłaszania uwag. Zapraszamy również do kontaktu z nami poprzez formularz elektroniczny znajdujący się w zakładce KONTAKT, telefonicznie lub osobiście w naszej placówce znajdującej się przy ulicy Żyrardowskiej 31 w Grodzisku Mazowieckim.

 

Primula Clinic Sp. z o. o.
Przychodnia Lekarska w Grodzisku Mazowieckim

Żyrardowska 31,
05-825
Grodzisk Mazowiecki

NIP 5291830311,
KRS:0000833626,
REGON:385781507
mbank: 72 1140 2004 0000 3002 7990 6341

Zostaw swój adres e-mail

Będziemy wdzięczni za pozostawienie adresu email, umożliwi nam to szybki kontakt i udzielenie szybkich odpowiedzi na niezbyt skomplikowane zapytania