Poradnia Diabetologiczna Grodzisk Mazowiecki

Jeżeli odczuwasz chroniczne zmęczenie, apatie, tracisz na wadze, często chce ci się pić, na twojej skórze pojawiają się niepokojące zmiany.
Skontaktuj się z naszą poradnią Diabetologiczną. 

Poradnia Diabetologiczna w Grodzisku Mazowieckim Primula Clinic jest miejscem, w którym w profesjonalny sposób zajmujemy się diagnozowaniem, terapią i profilaktyką cukrzycy. Nasz doświadczony Diabetolog zdiagnozuje występujące objawy, a następnie powie ci dokładnie, co dalej robić.

Poradnia świadczy usługi odpłatnie.

Dr Marta Goworek

Dr Marta Goworek

Diabetolog

Cena Pierwszej Konsultacji: 250 zł

Cena Kolejnej Konsultacji: 200 zł

Dr Marta Goworek  zajmuje się profilaktyką, diagnozowaniem i leczeniem cukrzycy, jak również innych chorób metabolicznych związanych z zaburzeniami gospodarki węglowodanowej. Diabetolog rozpoznaje typ cukrzycy lub zaburzenia metabolicznego, a w przypadku wystąpienia powikłań kieruje pacjenta do odpowiedniego specjalisty, np. neurologa, kardiologa, okulisty.

Problemy rozwiązywane w poradni diabetologicznej:

 – cukrzyca typu 1
 – cukrzyca typu 2
 – cukrzyca ciążowa
 – cukrzyce wtórne
 – cukrzyca typu MODY
 – uwarunkowane genetycznie defekty w działaniu insuliny
 – cukrzyca noworodkowa
 – cukrzyca LADA
 – endokrynopatie, np. choroba Cushinga, nadczynność tarczycy, akromegalia
 – cukrzyca wywołana przez leki lub inne substancje chemiczne rzadkie postacie cukrzycy o podłożu     immunologicznym cukrzyca wywołana przez zakażenia, np. różyczkę wrodzoną, wirus cytomegalii,
choroby genetyczne, w których może występować cukrzyca, np. zespół Downa, zespół Klinefeltera, zespół Turnera, zespół Pradera-Williego, zespół Wolframa, choroba Friedreicha, pląsawica Huntingtona, porfirie
 – choroby metaboliczne u dzieci, np. fenyloketonuria, mukowiscydoza
 – hipoglikemia, czyli stan niedocukrzenia
 – hiperglikemia, czyli wysokie stężenie cukru we krwi
 – insulinooporność